Euroopast langenud Napoli aitas Atalanta Euroopale lähemale (3)

Itaalia kõrgliiga 33. vooru viimases kohtumises sai Napoli kodus 1:2 kaotuse Atalantalt.

Napoli langes neljapäeval Euroopa liigast, kui Londoni Arsenalilt kahe mängu kokkuvõttes 0:3 kaotus saadi. Neljapäeval kahvatult tegutsenud Dries Mertens andis kodus mänginud Napolile hea stardi, kui ta 28. minutil paremalt tulnud söödu viielt meetrilt võrku suskas.

Tänavu visa võitlust näidanud Atalanta tegi aga korraliku lõpuspurdi, kui esmalt suunas Duvan Zapata värava eest palli raamide vahele, kergitades oma hooaja väravasaldo 20 peale. 80. minutil meelitas Zapata kaks kaitsjat ja väravavahi enda peale, misjärel Mario Pašalic sai Zapatalt söödu saanuna kirja elu ühe lihtsaima värava.

See andis Atalantale võõrsilt 2:1 võidu, mis hoiab nad Serie A-s juba kaks kuud kaotuseta. Liigatabelis tõusis Atalanta nüüd 56 punktiga viiendale kohale, mis aitaks nad sinna püsima jäädes uueks hooajaks Euroopa liigasse. Napoli jätkab 67 punktiga uhkes üksinduses teisena. Nende ees olev Juventus kindlustas nädalavahetusel järjekordse tiitli.

Napoli - Atalanta 1:2 (1:0)