Everton lõi Southamptonile kohe mängu alguses ära ja sellest piisas (0)

Richarlison. Foto: Scanpix / Peter Byrne / PA

Inglismaa Premier League'i 26. vooru kohtumises võttis Everton Southamptoni üle 1:0 võidu.

Everton lõi kohtumise ainsa värava juba üheksandal minutil, kui täpne oli brasiillasest ründeäss Richarlison. Poolaja keskel saatis palli väravasse ka keskkaitsja Michael Keane, kuid tema tabamuse tühistas videokohtunik, kes fikseeris olukorras suluseisu. Avaminutite väravast Evertonile aga piisas ning kolm punkti jäeti Merseyside'ile.

Kodumeeskond võitleb endiselt eurosarjakoha nimel - hetkel jagatakse linnarivaal Liverpooliga kuuendat kohta, kuid euromängudele pääsevad vaid esimesed viis. Neljas koht on siiski vaid kahe punkti kaugusel ning Evertonil on võrreldes konkurentidega ka üks mäng varuks, ehk eurosarja püüdmine võimatu kohe kindlasti ei ole. Southampton jätkab 14. kohal.

Everton - Southampton 1:0 (1:0)