Favoriidid alustasid edukalt, kuid Nice jooksis lati alt läbi (0)

Prantsusmaa kõrgliiga avavoor möödus suuremate üllatusteta. Võidu sai kirja mullune esinelik, kuid Nice'i suutis üle mängida liiga uustulnuk Reims.

Valitsev meister Paris Saint-Germain alustas uut hooaega sealt, kust eelmisel pooleli jäädi. Juba kümnendal minutil võrk sahises ja Neymaril oli tabamus käes. Poolajaks kasvatas eduseisu poolkaitsja Adrien Rabiot.

Lõppskoori vormistas 89. minutil PSG enda kasvandik, alles 18-aastane ründaja Timothy Weah. Mõistagi tegi klubi eest oma liigadebüüdi ka legendaarne Gianluigi Buffon, kes viimased 17 aastat pallis Torino Juventuse ridades.

Võidupunktid kirjutasid tabelisse ka AS Monaco, Lyon ning Marseille. 2017. aasta kolmas meeskond Nice pidi aga pettuma, sest kõrgliigasse tõusnud Reims alistas nad Moussa Doumbia teise minuti väravast, Nice'i poolelt puudus Mario Balotelli, kes on suure tõenäosusega peagi uue meeskonna särgi selga tõmbamas.

Teinegi uustulnuk Nimes alistas 4:3 skooriga lõppenud põnevusetenduses Angersi. Napilt liigasse püsima jäänud Lille sai veenva 3:1 võidu kirja Rennes'i vastu. Möödunud hooajal samuti tabeli tagumisse poolde kuulunud Strasbourg oli 2:0 parem Bordeaux'st.

Marseille - Toulouse 4:0 (1:0)