FCI Tallinn korjas karikasarjas kaks punast kaarti, aga andis Flora noortele vinge lahingu (0)

Tallinna FC Flora U21 ei astunud samasse ambrisse nagu Nõmme United, kes kaotas II liiga klubile ja langes karikavõistlustel konkurentsist. Flora noored alistasid Evald Tipneri karikasarja 1/16-finaalis FCI Tallinna 3:2 ja pääses järgmisesse ringi.

Koduväljakul mänginud FCI Tallinna haaras kaheksandal minutil juhtohjad, aga Sten Marten Viira viigistas mõned minutid enne poolajavilet. Võõrustajate olukord muutus halvemaks teise poolaja alguses, kui Artjom Lugovoi sai kaks kollast kaarti. 75. minutil sai teise kollase kaardi Vladimir Ištšenko ja kodumeeskond jäi üheksakesi.

Taaniel Usta värav 78. minutil andis Flora noortele eduseisu, aga kuus minutit hiljem suutis kahe mängijaga vähemuses väljakul olnud FCI Tallinn lüüa viigivärava, kui Artjom Volkovi sahistas penaltist. Flora duubelmeeskonnale kindlustas edasipääsu Oliver Niidu värav neljandal üleminutil.

Tallinna FC Flora U21 kohtub Evald Tipneri karikasarja kaheksandikfinaalis FC Tallinna (Esiliiga B) - Paide Linnameeskond (Premium liiga) mängu võitjaga.