Fergusoni tagasitulek Unitedit kolmele punktile ei inspireerinud (0)

Sir Alex Ferguson vaatas esmakordselt pärast kevadist insulti Old Traffordil Manchester Unitedi mängu, kuid Wolverhamptoni vastu lepiti kõigest 1:1 viigiga.

Mannetu hooaja alguse järel kolm võitu järjest saanud Unitedi jaoks algas tänanegi mäng kenasti, kui 18. minutil sai Fredist 500. Manchester Unitedi mängija, kes Premier League'is värava löönud.  Uustulnukate poolt vastas sellele teise poolaja alguses Portugali vanameister Joao Moutinho.

Mida United ei teinud, seda tegid Unitedi suurimad rivaalid halastamatu stiilsusega. Liverpool ja Manchester City lõid vastavalt Southamptonile ning Cardiff Cityle juba avapoolajal kolm väravat, rajades sellega tee järjekordsetele võitudele. Ligi kuuajalise väravapõua lõpetas Liverpooli täht Mohamed Salah.

Ootamatu pauk tuli Burnleyst - mullune seitsmes meeskond polnud tänavu esimese viie mänguga võidurõõmu tundnud, kuid hooaega suurepäraselt alustanud Bournemouth suruti vastu muru seisuga 4:0.

Fulham - Watford 1:1 (0:1)