FIFA jagab maailma koolidele 11 miljonit palli (0)

Foto: Brit Maria Tael

FIFA sõlmis partnerlusleppe UNESCO ja ÜRO-ga, millega soovitakse suurendada laste osalust spordis ja anda neile edasi eluks vajalikke oskuseid, vahendab FIFA koduleht.

Organisatsioonid allkirjastasid Davosis toimunud Maailma Majandusfoorumil kokkuleppe, mille alusel tehakse tihedat koostööd, et muuta jalgpall kättesaadavamaks tüdrukutele ja poistele üle maailma.

FIFA uue programmi "Football for Schools Programme" eesmärk on tuua jalgpallilist tegevust rohkem koolide õppekavasse või pakkuda lastele võimalust tegeleda jalgpalliga õppetöövälisel ajal. Õppematerjalide ja juhiste näol pakutakse koolidele ja õpetajatele käegakatsutavaid tegevusi ja vahendeid.

Programmi kaudu jagatakse FIFA 211 liikmesriigi koolidele kokku 11 miljonit palli. Õpetajate informeerimiseks luuakse spetsiaalne veebiplatvorm, kus jagatakse nõuandeid jalgpalli ja hariduse ühendamiseks. Algusajaks on planeeritud 2019. aasta keskpaik, esialgu käivituvad pilootprojektid Aafrikas, Aasias ja Ladina-Ameerikas. 

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
EUROLAHINGUD
Suluseisuvärav päästis Saksamaa jalgpalli au; Itaalial nii hästi ei läinud  (videod!)
ESILIIGA
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (13)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID