FIFA-lt pika võistluskeelu saanud Inglismaa koondislane sai eriloa ja aitas Atleticol edu veelgi kasvatada (0)

Jõulude eel määras FIFA Atletico Madridi paremkaitsja Kieran Trippierile kümnenädalase mängukeelu, aga juba kolm nädalat hiljem aitas ta Atletico Sevilla vastu 2:0 võidule.

Põhjus on proosaline, sest Atletico kaebas FIFA otsuse edasi ja uurimise ajal võib inglane taas mängida. Trippier mängiski ja kuidas veel - juba 17. minutil andis ta Angel Correale väravasöödu, mis, nagu hiljem selgus, osutus eeltööks võiduväravale. Atletico teise tabamuse eest hoolitses teise poolaja keskel Saul Niguez.

Atletico Madridi edu Hispaania liiga tipus on Real Madridi ees neli punkti ning Diego Simeone hoolealustel on koguni kaks mängu varuks. Virtuaalne edu on seega enam kui kolmemänguline.

Lisaks Atleticole teenis teisipäeval võidulisa Osasuna 2:0 alistanud Granada.

Granada - Osasuna 2:0 (2:0)