Fiorentina ja Atalanta lõid väravaid ka eilse eest (0)

Kui eile leppisid Itaalia karikavõistluste poolfinaali avamängus Lazio ja Milan 0:0 viiki, siis Fiorentina ja Atalanta väravahimulistele jalgpallisõpradele pettumust ei valmistanud.

Firenze klubi ei jõudnud küll kordagi eduseisu, aga kohtumise lõpuks on nende poolehoidjad tulemusega tõenäoliselt siiski rahul. Juba 18. minutiks jäädi Atalanta vastu 0:2 kaotusseisu, aga see mängiti kiirelt viigiks tagasi. Teisel poolajal pääsesid külalised korraks veel juhtima, ent viimane sõna jäi Luis Murielile, kes 3:3 viigiseisu tabloole tõi.

Korduskohtumist peab siiski natuke ootama, sest see toimub alles 24. aprillil, aga juba 3. märtsil mängivad meeskonnad omavahel liigas.

Fiorentina - Atalanta 3:3 (2:2)
33. Federico Chiesa, 36. Marco Benassi, 79. Luis Muriel - 16. Alejandro Gomez, 18. Mario Pasalic, 58. Marten de Roon