Menüü
TV
Veebisait

Flora alustab uut karikahooaega võõrsil Pärnu vastu (0)

Foto: Brit Maria Tael

Täna loositi A. Le Coq Arenal lisaks Evald Tipneri karikavõistluste 1/64-finaalpaaridele ka teise ringi ehk 1/32-finaalpaarid.

Ülehomme karikafinaalis mängiv Tallinna Flora (Premium liiga) alustab järgmist karikahooaega võõrsilmänguga Pärnu Jalgpalliklubi (Esiliiga) vastu.

Kui avaringi mängud peetakse 28. või 29. juulil ja 2. augustil, siis teise ringi matšid peetakse kaks nädalat hiljem. Erandiks on avaringis vabaks jäänud klubid, kes võivad oma teise ringi mängu pidada esimese ringi kohtumiste ajal, vahendab jalgpall.ee.

1/32-finaalid:

Lilleküla JK Retro (III) - JK Loo (III) vs. JK Metsis (RL) võitja
Viimsi JK (ELB) vs. Kristiine JK (IV) võitja - Maardu Linnameeskond (EL) vs. FC Sssolutions (RL) võitja
Märjamaa Kompanii (III) vs. Tallinna FC Teleios (IV) võitja – Tallinna FC Soccernet (IV)
FC Maksatransport (RL) - Tallinna JK Legion (PL) vs. IBK Here for Beer (RL) võitja
Paide Linnameeskond (PL) vs. AFC Eyjafjallajökull (RL) võitja – Viljandi JK Tulevik U21 (II)
Pärnu Jalgpalliklubi (EL) – Tallinna FC Flora (PL)
FC Kohvile (RL) vs. Jalgpalliklubi 32. Keskkool (RL) võitja – Tallinna JK Piraaja (II)
Viljandi JK Tulevik (PL) – FC Maardu Aliens (III)
Tallinna FC Eston Villa (III) vs. Rasmus Värki Jalgpallikool (RL) võitja – Kohtla-Järve JK Järve U21 (II)
FC Vastseliina (III) – JK Narva Trans (PL) vs. Paide Linnameeskond III (II) võitja
Viimsi Lõvid (IV) – Pärnu JK Vaprus (EL)
Rumori Calcio II Tallinn (IV) – Põlva FC Lootos (III)
Põhja-Tallinna JK Volta (II) vs. FC Jõgeva Wolves (II) võitja – FC Järva-Jaani (III)
Jõgeva SK Noorus-96 (II) – Tallinna FC Hell Hunt (III)
FCI Tallinn (II) vs. Tartu FC Helios (II) võitja - FC Kuressaare (PL) vs. Anija JK (III) võitja
SK Imavere (III) – Valga FC Warrior (III)
Team Helm (RL) – JK Tallinna Kalev U21 (ELB)
Tallinna FC Wolves (IV) - Paide Linnameeskond IV (III) vs. Kohtla-Järve JK Järve (EL) võitja
Nõmme Kalju FC (PL) – Rummu Dünamo (III)
Tallinna FC Zenit (III) – Tartu JK Tammeka (PL)
Saku Sporting (III) vs. JK Kernu Kadakas (III) võitja – Rakvere JK Tarvas (ELB)
Tallinna JK Legion II (II) – FC Tallinn (II) vs. FC Elva (EL) võitja
Tartu JK Welco (ELB) – Tallinna FC Flora U19 (II)
Raplamaa JK (II) vs. Tallinna FC Eston Villa II (IV) võitja – Tallinna JK Jalgpallihaigla (IV)
Rumori Calsio Tallinn (III) – JK Pärnu Sadam (RL) vs. FC Puhkus Mehhikos (RL) võitja
Läänemaa JK (ELB) - Tallinna FCI Levadia (PL) vs. Kohtla-Nõmme (RL) võitja
Vändra JK Vaprus (EL) – Tallinna FC Flora U21 (EL) vs. Tallinna FC Zapoos (III) võitja
Tallinna FC Pocarr (III) vs. Maarjamäe FC IGI (IV) võitja - Tallinna FC ReUnited (IV)
Tallinna FC TransferWise (IV) – JK Tallinna Kalev (PL) vs. FC Nõmme United (EL) võitja
FC Hiiumaa (III) – Keila JK (ELB)
Põhja-Sakala (II) vs. FC Äksi Wolves (III) võitja – FC Lelle (IV)
Tallinna FC Olympic Olybet (IV) vs. Pärnu JK Poseidon (II) võitja - FC Kose (II)

Premium liiga; Esiliiga; Esiliiga B.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
TASKUHÄÄLINGU VÄRSKE OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Eesti klubidele langes sülle üle ootuste hea euroloos
EUROOPASSE!
EUROOPA LIIGA FINAALTURNIIR
Lukaku kukutas palli väravasse ja Leverkuseni välja, pehme penalti päästis lisaajal Unitedi
TÄHTSAD JUTUD
ÜHE HOOG ÜLES, TEISE OMA MAHA
Luup peale | Natho meistriklassi varjutas kohtunike jäme eksimus, mille üle Trans võib õigustatult kuri olla
MEISTRITE LIIGA UUE HOOAJA LOOS
SILM PEALE!
Kristjan Kask: mul pole piisavalt palju väravaid, pean endalt rohkem nõudma ja rohkem lööma
SOCCERNET TV
RISTNURK
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
16
14
1
1
43:11
43
2.
Nõmme Kalju FC
16
10
2
4
31:10
32
3.
Paide Linnameeskond
16
10
0
6
36:20
30
4.
Tallinna FCI Levadia
16
8
4
4
38:24
28
5.
Viljandi JK Tulevik
16
8
0
8
22:28
24
6.
Tartu JK Tammeka
16
4
5
7
16:25
17
7.
JK Narva Trans
16
4
4
8
18:25
16
8.
FC Kuressaare
16
4
3
9
15:29
15
9.
Tallinna JK Legion
16
3
4
9
9:23
13
10.
JK Tallinna Kalev
16
2
3
11
8:41
9
VIIMASED PILDIGALERIID