Flora eurovastased leppisid omavahel viiki, Sappinen jagab väravalööjate edetabelis esikohta (0)

Zagrebi Dinamo ja Varssavi Legia leppisid 1:1 viiki. Foto: Scanpix / Marcin Szymczyk / Newspic / ZUMA Press

Meistrite liiga teises eelringis Eesti meisterklubi Tallinna FC Flora konkurentsist langetanud Varssavi Legia leppis kolmanda eelringi avamängus võõrsil 1:1 viiki Zagrebi Dinamoga.

Flora mullune eurovastane Zagrebi Dinamo, kellega kohtuti Euroopa liiga play-off'is, asus matši poolakate vastu Bruno Petkovici pealöögist 60. minutil juhtima, kuid Ernest Muci kauglöök 82. minutil viigistas seisu. Korduskohtumine toimub 10. augustil Varssavis.

Kordusmängude eel on kõige paremas seisus PSV Eindhoven, Monaco, Lissaboni Benfica ja Budapesti Ferencvaros, kes saavutasid avamängus vähemalt kaheväravalise võidu.

PSV sai kodus 3:0 võidu taanlaste Midtjyllandi üle. 2:0 värava lõi 29. minutil endine Dortmundi Borussia, Müncheni Bayerni ja Saksamaa koondise staarpallur Mario Götze. See oli 29-aastase sakslase kolmas värav tänavusel eurohooajal.

Meistrite liigas on rohkem (4) väravaid löönud vaid eestlane Rauno Sappinen (Flora), albaanlane Myrto Uzuni (Ferencvaros), soomlane Roope Riski (HJK) ja Brasiilias sündinud Moldova mängija Luvannor Henrique (Tiraspoli Sheriff). Kui Sappinenil ja Riskil on kirjas üks väravasööt, siis Uzuni on andnud kaks resultatiivset söötu.

Monaco, Benfica ja Ferencvaros said avamängus 2:0 võidud - Monaco sai võõrsil jagu Praha Spartast, Benfica võõrsil Moskva Spartakist ja Ferencvaros kodus Praha Slaviast.