Flora naiskond murdis Balti liigas Žalgirise tänu teise poolaja võimsale algusele (galerii!) (0)

Tallinna FC Flora naiskond pidas tänavuse avamängu Balti liigas, alistades Sportland Arenal kindlalt 4:0 Leedu klubi Kaunase Žalgirise.

Avapoolajal asuti Kelly Roseni tabamusest 1:0 juhtima ning teise poolaja alguses otsustati mängu saatus vaid kaheksa minuti sees löödud kolme väravaga lõplikult. Kaks tabamust sai kirja Mari Liis Lillemäe ning ühe lisas Getter Saar.

Flora sai Žalgirise vastu juba kolmanda võidu järjest, sest kaks aastat tagasi peetud mängus alistati vastased 1:0 ja mullu saadi kirja 5:0 võit. Žalgirise näol on tegemist Leedu hõbemedalistidega, kes on kahel aastal Balti liigas viimaseks jäänud. Eelmisel aastal saadi kuuest mängust vaid üks viik. Flora jäi eelmisel aastal Balti liigas kolmandaks, kogudes kuue mänguga 12 punkti.