Flora U21 alistas väravaterohkes kohtumises Unitedi lõpuminutite tabamusest (0)

Esiliiga 27. vooru kohtumises läksid Männiku staadionil omavahel vastamisi Nõmme United ning Tallinna FC Flora U21. Kokku löödi koguni seitse väravat, neist kolm kanti koduvõistkonna ning neli külaliste arvele.

Nõmmekad asusid kohtumist juba teisel minutil Erko Jonne Tõugjase väravast juhtima, kuid veerandtunnise mängu järel seadis Igor Ustritski tabloole viigiseisu. Avapoolajal rohkem väravaid ei löödudki.

55. minutil läks Flora U21 Artjom Jermatšenko väravast 2:1 ette ning tosin minutit hiljem kasvatas eduseisu kaheväravaliseks Daniil Kuraksin. United aga alla ei andnud ning järgnenud kümnekonna minuti jooksul suudeti Kevin Mätase ja Lars-Indrek Aigro väravatest tabloole 3:3 viik lüüa. Lõppsõna jäi siiski külalistele, kui kaks minutit enne normaalaja täitumist oli täpne Aleksander Iljin.