Flora välkkiire start ning tartlaste täielik lagunemine kergitas rohesärgid taas esimeseks (0)

Flora naistel oli tänane õhtu suhteliselt edukas. Foto: Liisi Troska

Naiste Meistriliigas peeti täna järele 16. vooru kohtumine Tallinna Flora ja Tartu Tammeka vahel ning tänu sellele kerkis pealinnaklubi üle pika aja taas liidriks. Tarkuselinnas toimunud matšis lõid rohesärgid lausa kaheksa vastuseta väravat.

Väravalöömisega alustati seejuures vägagi varakult: vaid kolme mänguminutiga olid florakad suutnud juba lüüa kaks (!) väravat. Jala said valgeks kaks välismaalgi käinud noormängijat ehk kollid lõid Texase ülikoolis käiv Mari Liis Lillemäe ning pikalt Napolit esindanud Lisette Tammik. Kaua ei pidanud ootama ka kolmandat tabamust, kuna vaid tosina minuti järel skooris ka 16-aastane Jaanika Volkov.

Kuigi avapoolaeg lõppes enam-vähem viisaka 0:3 seisuga, siis järgnenud 45 minutil läks võõrustajatel asi täielikult käest ära. Pisut rohkem kui poole tunniga löödi tartlastele lausa viis vastuseta väravat ning seega teenitigi tabelisse oma tänavuse hooaja suurim kaotus.