Frolov: Maardu tegi asja päris põnevaks (0)

Andre Frolov. Foto: Brit Maria Tael

Paide Linnameeskonna kapten rääkis pärast Maardus teenitud 4:2 võitu jalgpall.ee-le, et vastased tegid mängu põnevaks ja pinge püsis lõpuni.

Paide kapten Andre Frolov: "Maardu seisis [esimesel poolajal] kaitses hästi, väikeste söötudega kuskilt läbi pugeda oli raske, kuna väljak oli väga kiire. Kõigutasime palli liiga aeglaselt. Mingid momendid olid. Aga Maardul olid standardid, mis me neile kinkisime. Järsku läks jube pimedaks ja [Vitali] Gussev vajutas Mait [Toomile] kõrvade vahele. Ma ei usu, et Mait seda lööki väga hästi nägi. Oli pime, aga mõlemale olid võrdsed tingimused. Vaheajal mingit paanikat ei olnud, treenerid ütlesid, et kõik on väga hästi, lihtsalt läheme natuke sirgjoonelisemalt peale. Tulimegi niimoodi [riietusruumist] välja, aga Maardu tuli ka üllatavalt sirgjooneliselt. Hoopis nende värav oli kõvasti õhus. Läksime suurte jõududega üles, Maardu mängis ise pallid üles ja meil oli natuke paanikat. Mait midagi tassis, Maardu tegi päris põnevaks selle asja."

"Kaotusseisus me võib-olla midagi teistmoodi ei teinudki. Pallid läksid kvaliteetsemaks ja [Kristofer] Piht oli täna suurepärane vahetus, ta müras seal ees, tekkis võimalus võimaluse järel. Läksime juhtima ja olid variandid mäng lukku ära panna, aga lõpuni oli täitsa põnev."

Maardu vasakkaitsja Erik Grigorjev: "Vaheajale läksime positiivselt, sest olime täitnud treeneri juhiseid. Teisel poolajal proovisime samu eesmärke hoida."