Gabon nimetas peatreeneriks Aubameyangi isa, mängija süüdistas alaliitu amatöörluses (0)

Foto: Vorskla Twitter

Gaboni jalgpalliliit nimetas koondise peatreeneriks Pierre-Emerick Aubameyangi isa Pierre Francois', kuid langes seepeale taas ründaja kriitikarahe alla.

Francois on Gaboni koondise endine kapten ja pidi ametisse asuma koos teise maa legendi Daniel Cousiniga, kuid Aubameyang avaldas, et ta isa ei andnud isegi oma jah-sõna. "Te mõtlete, miks mul teiega probleeme on, miks ma ei taha tulla ja koondist esindada," kirjutas Aubameyang sotsiaalmeedias.

"Ütlete kogu maailmale, et mu isast saab treener, kuid te ei saanud isegi tema nõusolekut! President helistas mu isale, aga ei küsinud isegi tema tervise kohta. Ta on haige ja lubas vastata lähipäevil, aga te kiirustasite asjadest ette. Tema vastus, muide, on negatiivne."

Alaliit tunnistas, et kiirustas teate avalikustamisega, kuid süüdistas selles spordiministrit Alain Claude Bilie-By-Nzet. "Minister juhendas meid nõnda käituma ja ma ei tahtnud vastu vaielda. Tegime teate heas usus, kuid tunnistame, et seda olukorda saanuks vältida," seisis ametlikus teates.

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
SOCCERNET.EE BELFASTIS
Retrolugu | 5 kaadritagust meenutust Eesti imelisest võidust Belfastis
KOONDISE TULEPROOV
MUSTA MÕTISKLUSED
Jalgpallikommentaarist ühiskondlike väärtuste taustal
PIKK ETTE (JA ISE JÄRELE)
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Noortekoondiste tulemuste kõver luubi all
NOORTEKOONDISED
Noortekoondiste tulemuste kõver luubi all (2)