Gomes läheb täna operatsioonile; Tosun: oleksin parema meelega 0:5 kaotanud (2)

Portugali koondislane Andre Gomes läheb ränga hüppeliigesevigastuse tõttu täna operatsioonile.

Mängus Tottenhami ja Evertoni vahel tegi Heung-min Son 79. minutil pealtnäha süütu vea. Kuid selle tagajärjel murdis 26-aastane Evertoni mängumees enda hüppeliigese, mis üsna kindlasti lõpetas endise Barcelona mehe hooaja ning tõenäoliselt kustutas ka lootuse 2016. aasta Euroopa meistril järgmise suve finaalturniiril mängida.

Mäng lõppes 1:1 viigiga ning Evertonile päästis viigi Cenk Tosuni 97. minuti tabamus. "Sa võidad, viigistad ja kaotad, kuid kõik see kaotab tähtsuse, kui midagi sellist juhtub," lausus türklane Instagramis. "Ma sooviksin, et ma ei oleks väravat löönud. Sooviksin, et oleksime kaotanud 0:5 ning seda poleks juhtunud. Tean, et sa tuled tugevamana tagasi ja me oleme sinu jaoks olemas."

Tottenhami värava löönud Dele Alli sõnul oli Son olukorra järel pisarates. "Son on meeleheitel ja pisarates - see pole tema süü. Son on üks kenamaid inimesi, keda võib kohata."