Hämmeldunud Zidane: vabandusi pole, ma ei oska seda seletada (0)

Hispaania kõrgliigas laupäeva õhtul kodus Alavesi käest üllatusliku 1:2 kaotuse saanud valitseva meistri Madridi Reali peatreener Zinedine Zidane oli kaotuse järel hämmingus ega osanud allajäämist seletada.

"Mängisime halvasti ega suutnud oma esitust kohtumise käigus parandada. Mina olen treener ja vastutan, nagu alati. Peame kiiresti edasi liikuma, sest juba teisipäeval ootab meid uus mäng. Viimati Meistrite liigas Milano Interi vastu mängisime hästi, aga täna mitte. Vabandusi pole ja samuti pole mõtet süüdistada üht või teist mängijat (Alavesi 2:0 värav sündis väravavaht Thibault Courtois' rängast eksimusest – O. J.).

Mind ajab eelkõige närvi tõik, et me ei suutnud mängu käigus selle dünaamikat muuta. Meie peamine probleem on stabiilsus. Tõsi, meil on rohkesti vigastusi. Ma ei otsi vabandusi, aga see on asjade tegelik seis. Aga kui võrrelda meie esitust Milanos ja täna, siis... mul ei ole selgitusi," vahendab Zidane'i sõnu ESPN.

Zidane ei saanud eile vigastuste tõttu kasutada Sergio Ramose, Karim benzema ja Dani Carvajali teeneid. Kohtumise esimesel poolajal sai vigastada ka Eden Hazard. Graafik Realile ei halasta - järgmise kahe nädala jooksul on neil kavas kaks viimast mängu Meistrite liiga alagrupiturniiril ning La Ligas ollakse vastamisi Sevilla ja derbirivaali Atleticoga.