Harin pajatas elust Venemaal, Torresest ja suhtlusest Levadia mängijatega (0)

Foto: Brit Maria Tael

Suvel FCI Levadiast Venemaa kõrgliigasse Groznõi Ahmati siirdunud Jevgeni Harin seal kuigi palju mänguaega pole teeninud, aga selle pärast suurt ei muretse.

"Ma olen siin olnud ainult kolm täiskuud ja seega ma endiselt kohanen - siin on uus koht, uued inimesed ja treenerid," rääkis 23-aastane ründav poolkaitsja intervjuus klubi kodulehele. Seni vaid kahes mängus platsile pääsenud Harin usub, et suurem mänguaeg on vaid aja küsimus. "Ma pole siin veel eriti kaua olnud ja treenerid kasutavad mind uuel positsioonil."

Lisaks mängulisele teemale puudutas Harini intervjuu ka muid küsimusi. Näiteks selgitas Maardus sündinud mängumees, miks valis ta numbriks 59. Kõik väiksemad numbrid, kus 9 sees, olid võetud ja nii pidi ta leppima sellega. "Armastus 9 vastu sai alguse 2007. aastal, kui Fernando Torres siirdus Liverpooli. Ma hakkasin teda jälgima ja mulle meeldis, kuidas ta mängib," meenutas Harin.

Lisaks teatas ta, et suhtleb jätkuvalt pea kõigi Levadia mängijatega. "Räägin neile Groznõist, trennidest ja mängudest. Tõsiasi on see, et Vene liigat saab küll telekast vaadata, aga neid huvitab just minu arvamus. Nad on väga huvitatud, küsivad kuidas asjad lähevad, ning mina vastan," teatas Harin.

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
NOORTE VÄGEV START
PIKK ETTE (JA ISE JÄRELE)
Pikk ette (ja ise järele) | Mis on lahti Nõmme Kaljuga?
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID