Menüü
Veebisait

Hazard: Mbappe vääriks Ballon d'Ori (4)

Kylian Mbappe. Foto: sbnation.com

Homse Belgia ja Prantsusmaa vastasseisu eel ütles Eden Hazard, et Kylian Mbappe on näidanud Ballon d'Ori väärilist mängu.

Belgia kapteni sõnul on Mbappe tõsine vastane, kelle videosid on Hazard juba pikalt jälginud. Belglane lisas, et kunagi varem pole kaasaegses jalgpallis nähtud sellist arengut ja ta austab Mbapped ning tema tegemisi.

Põhinedes sellele, mida prantslane on mängudes näidanud, siis Hazardi sõnul on Mbappe suuteline parima meesjalgpalluri tiitli võitmiseks. "Potentsiaali, samuti ka kvaliteeti poolest, siis jah, minu arvates väärib ta juba praegu Ballon d'Ori," ütles Hazard.

Kuigi Hazard ise pooldas 1998. aasta MM-i võidu järel Prantsusmaad, siis Mbappe hoidis nooruspõlves silma peal just belglasel. "Kylian ütles mulle, et ta vaatas mu videosid, kui ta oli noorem. Ma ei ole kindel, kas ma sobin vanaks meheks, aga ... Ma pole liiga vana," lisas Hazard.

REKLAAM

Poolfinaal Belgia ja Prantsusmaa vahel algab teisipäeval kell 21.00. Võitja pääseb pühapäeval toimuvasse finaali ning kolmanda koha omanik selgitatakse välja laupäeval kell 17.00.

4 kommentaari

REGISTREERITUD (2)
ANONÜÜMNE (2)

ubinas   •  
Ära usu kõike. Üritatakse noorele poisile pingeid peale panna.
Rainer Mäekask   •  
Kas just Ballond`Ori aga juba enne MMi algust panin mina panuse tema peale kui MM-i parim noormängija.....isegi kui finaali ei jõua Prantsusmaa(mida ma loodan,et juhtub)siis ma ei näe vähemalt senise järgi ühtegi põhjust miks ei peaks ta seda auhinda saama

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK