Hea päev rivaalide vastu: Barcelona säilitas esikoha, Napolis teenisid kõik resultatiivsuspunkte (1)

Lisette Tammik lõi kaks väravat. Foto: Napoli Femminile

Võõrsil pidasid täna lähirivaaliga lahingu nii Barcelona ja Tiina Trutsi kui Napoli ja sealne nelik - mõlema jaoks pakkus päev rahuldava tulemuse.

Paremini läks Napolil, kes sõitis Serie C-s külla Grifone Gialloverdele. Gialloverdega oldi kuni tänaseni võrdsetel punktidel, kuid nüüd võeti koguni 5:0 võit, mis Napoli oma grupis ainuliidriks kergitas.

Meie nelik ehk Vlada Kubassova, Eneli Kutter, Lisette Tammik ja Kristina Bannikova kuulusid kõik neljakesi algrivistusse ja andsid oma panuse: Tammik lõi 14. ja 28. minutil mängu kaks esimest väravat; Kubassova vormistas 44. minutil lõppskoori; Bannikova andis söödu Tammiku esimesele ja Kutter 35. minutil 3:0 väravale. Lisaks sai Kutter 58. minutil kollase, Kubassova vahetati välja 76. ja Tammik 86. minutil.

Trutsi ja Barcelona olid külas Limassoli Apollonil, kes oli samuti nende lähim jälitaja. Barcelona asus võõral väljakul juhtima, kuid Apollonil oli vastus olemas - mõlemad väravad löödi avapoolajal. Trutsi tegi kaasa 90 minutit, tabelis edestab Barcelona nii tänast vastast kui Ammochostoud punktiga.