Heategevuslik üritus "Roosa Jalgpall" toimub juba kuuendat korda (0)

Foto: Tartu JK Tammeka koduleht

Laupäeval, 29. septembril kell 16.45 toimub Tartu Tamme staadionil kuuendat aastat järjest heategevuslik üritus "Roosa Jalgpall", mille eesmärk on koguda annetusi rinnavähi vastaseks võitluseks.

Sarnaselt eelmisele aastale korraldab Tartu JK Tammeka naiskond üritust Jalgpallikool Tammeka perepäeva raames. Seekordne üritus saab erinevalt eelnevatest aastatest alguse naiskonna show-mänguga TÜ I liiga korvpallimeeskonna vastu. Lisaks show-mängule on kavas heategevuslik koogimüük, iga-loos-võidab-loterii, oksjon, auhinnamängud ning tuju aitavad üleval hoida erinevad esinejad ja palju muud põnevat. Õhtu kulmineerub Premium liiga mänguga Tartu JK Tammeka ja Pärnu Vapruse vahel, mis algab kell 19, vahendab EJL.

Sissepääs perepäevale ja "Roosale Jalgpallile" on tasuta! Üritusest teenitud tulu ja vabatahtlik rahaline panus annetatakse vähiravifondile Kingitud Elu. Piletitega sissepääs Premium liiga kohtumisele algab tundub aega enne mängu algust. 

"Roosa Jalgpall" on üks järjepidevamaid Eesti naiste jalgpalli populariseerivaid üritusi, mis on läbi aastate staadionile meelitanud sadu inimesi ja kogunud viie aastaga üle 5000 euro rinnavähi ohtude teavitustöö ja ravi jaoks. 

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
NOORTE VÄGEV START
Pikk ette (ja ise järele) | Mis on lahti Nõmme Kaljuga?
MANCHESTERIS
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID