Hein ja Arsenal pidid Põhja-Londoni miniderbis tunnistama Spursi nappi paremust (0)

Karl Jakob Hein. Foto: Brit Maria Tael

Jätkuvalt koos Arsenali põhimeeskonnaga treeniv Eesti koondise väravavaht Karl Jakob Hein seisis postide vahel klubi U23 meeskonna mängus igipõlise rivaali Tottenham Hotspuri eakaaslastega. Kodus mänginud Arsenal pidi tunnistama vastaste 1:0 paremust.

Arsenali parim võimalus skoori avamiseks tekkis esimesel poolajal James Olayinkal, kuid pärast kahte väravajoonelt klaarimist tõrjus tema löögi Alfie Whiteman. Ka Hein jäi avapoolajal peale üks-üks duellis Tottenhami ründaja J'Neil Bennettiga, kuid 61. minutil oli temagi Rodel Richardsi karistusala joonelt teele saadetud vintlöögi vastu võimetu.

Arsenali U23 meeskond jätkab Premier League 2 tabeli tagumises otsas, sest kolmest mängust on saadud vaid üks punkt. Avavoorus kaotati Southamptonile, teises voorus viigistati Brightoniga. Neis mängudes seisid postide vahel vastavalt Matt Macey ja James Hillson. Spursi noored kerkisid tänu võidule seitsme punktiga tabeli tippu, neile järgnevad Liverpooli ja Chelsea noored.