Hein teenis punase kaardi ja Arsenali U23 kaotas kindlalt Manchester Cityle (0)

Londoni Arsenali U23 meeskond läks võõrsil vastamisi Manchester City eakaaslastega, kellele jäädi kindlalt 1:4 alla. Eesti koondise puurilukk Karl Jakob Hein teenis 14. minutil Arsenali 1:0 eduseisus punase kaardi.

Gunners Today andmetel asus Arsenal kohtumist juba kuuendal minutil Nikolaj Mölleri väravast juhtima, aga veidi enne veerandtunni täitumist said nende võidulootused tugeva põntsu, kui Hein sööstis oma karistusalast vastu temaga silmitsi pääsenud Felix Nmechale, kuid oli sunnitud nii Inglismaa kui Saksamaa noortekoondisi esindanud poolkaitsja maha tõmbama. Tasuks punane kaart.

Kuivõrd Arsenal läks kohtumisele vastu ilma varuväravavahita, asus postide vahele 17-aastane keskkaitsja Taylor Foran. Hoolimata Arsenali pingutustest eduseisu hoida viigistas Nmecha 24. minutil mänguseisu.

City asus kohtumist juhtima 58. minutil, kui täpne oli James McAtee. Stoke City legendi Rory Delapi poeg Liam lõi 84. minutil seisuks 3:1 ning lõppskoori vormistas teisel üleminutil Richard Dionkou.