Hell Hunt osales jälle penaltidraamas (0)

FC Hell Hunt pärast võidukat 1/16-finaali. Foto: FC Hell Hunt Facebooki-leht

Evald Tipneri karikavõistlustel selgus neljapäeva õhtul esimene 16 parema sekka jõudnud meeskond, kui FC Hell Hunt alistas võõrsil Raplamaa JK. Normaal- ja lisaaeg lõppesid 1:1 viigiga, edasipääseja selgus penaltiseerias, kus 4:2 jäi peale pealinnaklubi.

II liigas mängiv Raplamaa asus 49. minutil Kristjan Nõuliku väravast juhtima, aga 89. minutil Jaan Sinka viigistas. Lisaajal väravaid ei löödud ja nii selguski võitja 11 meetri karistuslöökide abil.

Penaltidraamas osales Hell Hunt juba teist ringi järjest. Mäletatavasti kohtus Hell Hunt 1/32-finaalis Jõgeva SK Noorus-96-ga ja kaotas neile penaltiseerias, mille tulemus aga tühistati, sest kohtunik oli jätnud ekslikult lisaaja mängimata. See mängiti hiljem järele ja siis enam penalteid vaja ei läinud, sest Hell Hunt oli lisaajal võidukas.

Ülejäänud 1/8-finaalide ajakava leiab siit.