TV

Hispaania karikafinaalis näeb esmakordselt saja aasta jooksul Baskimaa derbit (0)

Hispaania karikafinaalis saab näha rohkem kui saja-aastase pausi järel Baskimaa derbit, kuna finaali jõudsid Real Sociedad ja Athletic Bilbao.

Sociedad oli oma töö ära teinud juba kolmapäeva hilisõhtul. Neljapäeva hilisõhtul pääses poolfinaalist edasi ka Athletic, kes jäi korraks Granada vastu raskesse seisu.

Granada oli avamängu võõrsil kaotanud 0:1, kuid läks korduskohtumist teisel poolajal 2:0 juhtima, lüües mõlemad väravad peaga. Tabamuse said kirja Carlos Fernandez ja German Sanchez.

Kui tiksus 81. minut, suutis Athletic lüüa päästva võõrsilvärava. Vasakul äärel mängitud kombinatsiooni järel murdis Yuri Berchiche karistusalasse ja lõi palli tagumisse nurka.

Granada - Athletic Bilbao  2:1 (0:0) - kahe mängu kokkuvõttes 2:2, võõrsilväravaga edasi Athletic