HJK murdis Flora vastupanu kahe järjestikuse väravaga (1)

Eesti mullune pronksimeeskond FC Flora kaotas koondisepausi ajal Helsinkis peetud sõprusmängus 0:3 Soome valitsevale meistril HJK-le.

Töölö staadionil peetud kohtumises tegid võõrustajad otsustava spurdi avapoolaja lõpus, sest 40. minutil avas skoori vaid paar päeva tagasi 29-kordse Soome meisterklubiga liitunud mehhiklane Marco Bueno ning kõigest kaks minutit hiljem lisas brasiillane Rafinha teise värava. Lõppseisu vormistas viimastel minutitel peaga keskkaitsja Daniel O'Shaughnessy.

Flora koosseis on koondisemängude tõttu üsna õhuke ning sestap "laenati" tänaseks mänguks Kuressaarest väravavaht Magnus Karofeld, kes viibib seal tegelikult just nimelt Florast laenulepingu alusel, ning poolkaitsja Sander Laht. Mõlemad mehed kuulusid ka algkoosseisu.