Menüü
Veebisait

Horvaadid usuvad edasipääsu: kõik on endiselt meie enda kätes (eduseisu maha mänginud tšehhid on punktiga rahul) (0)

Horvaatia koondise peatreener Zlatko Dalic. Foto: Scanpix / Imago images / Pixsell / Luka Stan

Horvaatial on EM-finaalturniiril endiselt võiduarve avamata, sest 0:1 allajäämisele Inglismaa vastu lisandus 1:1 viik Tšehhiga. Horvaadid usuvad aga jätkuvalt edasipääsu.

"Mõlemad meeskonnad väärisid viiki. Meil oli halb algus, alustasime aeglaselt ja tegime kohati ebavajalikku survet, me ei olnud kompaktsed. Vajame rohkem energiat," lausus Horvaatia peatreener Zlatko Dalic UEFA kodulehe vahendusel.

"Olime alguses hädas, teisel poolajal juba paremad, aga mitte piisavalt, et saada võit," lisas Dalic, kelle meeskond lõpetab alagrupiturniiri 22. juunil Šotimaa vastu. "See tuleb keeruline mäng, aga see on EM-finaalturniir, kus on kõik mängud on rasked. Kõik on endiselt meie enda kätes ja proovime viimase mängu võita."

Horvaatia kapten Luka Modric: "Pärast seda mängu on kibe maitse, sest me ei võitnud. Me ei olnud mängu alguses organiseeritud, aga teisel poolajal olime juba paremad. Lõime värava ja oleksime võinud rohkemgi lüüa. Kahjuks me ei võitnud. Nüüd peame Šotimaa alistama."

REKLAAM

Teise poolaja alguses Horvaatia viigivärava löönud Ivan Perišic: "Me ei mänginud hästi, lihtsalt ei mänginud hästi. Ma ei tea selle põhjust. Alustasime halvasti, aga lõime hiljem värava. Peame Šotimaa vastu palju paremini mängima. 

Kõik peavad endast rohkem andma, vastasel juhul läheme alagrupiturniiri järel koju. Meil on võimalus edasi pääseda, aga peame paremini mängima."

Penalti teeninud ja selle realiseerinud Tšehhi ründaja Patrik Schick: "Olime 1:0 eduseisus ja tahtsime kolme punkti, aga peame austama Horvaatia kvaliteeti. Saime punkti ja oleme sellega rahul. Tundsin, et olen valmis penaltit lööma. Lõin selle täpselt nii, nagu tahtsin. Enne lööki otsustasin, et löön tugevalt vasakule - väravavaht hüppas paremale, kõik läks hästi."

Tšehhi peatreener Jaroslav Šilhavy oli üllatunud, sest Horvaatia lubas neil üpris rahulikult mängida, aga kirus oma mängijaid, kes kaotasid korraks keskendumise.

"Ma pean ütlema, et olin üllatunud, kui palju me palli valdasime. Horvaatia ei surunud meid nii palju ja lubas meil mängida. Meil olid mõned poolvõimalused ja lõime penalti sisse, aga mul on kahju, et meile löödi värav, sest selle põhjustas keskendumise kadumine. Ja see ei juhtunud esimest korda, mul on selle pärast kahju," lausus Šilhavy.

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti