Hunt ei ole Levadia lepingupakkumisele allkirja andnud (19)

Foto: Brit Maria Tael

Tallinna Levadia ründaja, mullu kaptenipaela kandnud Rimo Hunt ei ole uuele lepingule oma allkirja pannud ja tema saatus on lahtine.

32-aastane Hunt alustas küll Levadiaga hooaja ettevalmistust, kuid tema leping sai detsembri lõpuga läbi ja hetkeseisuga mees treeningutest osa ei võta, kinnitas Levadia pressiesindaja Indrek Petersoo eile õhtul Soccernet.ee-le.

"Hunt antud hetkel ei ole Levadiaga lepingut pikendanud ja ei ole ka täna siin mängul [Floraga], nii et tema suhtes on veel küsimärk, kuidas olukord laheneb," tõdes Petersoo ja lisas, et Levadia on ründajaga koostöö jätkamisest huvitatud.

"Asi on läbirääkimiste faasis olnud mõnda aega, aga tänaseks me ei ole kokkuleppele jõudnud. Mida ta täpselt mõtleb või kuhu plaanib minna, me ei oska öelda, seda peab küsima juba Rimo enda käest. Meie poolt on talle uueks aastaks pakkumine tehtud."

Oodatakse ka Krznarici ja Kobzari otsuseid

REKLAAM

Kuigi eile testiti kaitsva poolkaitsja kohal sloveeni Timotej Dodlekit, ei ole endiselt välistatud mullu Levadia särki kandnud Josip Krznarici naasmine.

"Talle samamoodi on ettepanek uueks hooajaks tehtud, aga tänase seisuga ta ei ole sellist jah-vastust andnud," rääkis Petersoo. "Ju ta vaatab ka erinevaid variante, kuna üleminekuteturg on lahti. Kobzariga on suhteliselt sama seis. Ta vaatab Venemaal ringi ja ei ole ka omaltpoolt seni konkreetset vastust andnud. Ei saa välistada nende naasmist, aga samas ei ole see sugugi kindel."

Eelmisel nädalal märkis abitreener Vladimir Vassiljev, et eelkõige otsitakse lisa poolkaitsesse ja vaadatakse ka kodumaale - kas võiks kõne alla tulla mõne endise Levadia või Infoneti mängija, näiteks Artur Rätteli, tagantjärele liitumine? "Pigem on olukord selline, et kahe meeskonna peale on Aleksandar Rogic oma valiku teinud ja kaasanud nii ühest kui teisest meeskonnast mängijad siia ettevalmistusprotsessi," selgitas Petersoo.

"Pigem arvan, et need mehed, kes emmast-kummast meeskonnast täna meiega ei ole liitunud, nende liitumine praeguses faasis on võrdlemisi vähetõenäoline. Pigem vaadatakse teistest klubidest ja ka rahvusvahelises plaanis, aga Rogic on ka välja öelnud, et eelkõige ta ikkagi tahab kohalikke mängijaid kasutada ja Levadia-Infoneti taustaga mängijatele võimaluse anda."

Samas ei ole Dodlek sugugi viimane uus nägu, keda sel talvel Levadia särgis näha saab. "Neid [testimisi] on siin üksjagu juba kokku lepitud ja läbi räägitud erinevate mängijatega. See sloveen on reaalselt esimene, kes tuli ja kes mängib, aga kuidas, kellega, millal - siin on väga palju lahtisi otsi. Eks iga nädal toob siin natuke selgust," lõpetas Peteroo.

19 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (19)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
SUURED ALUSTASID
Meistrite liiga loos viskas kokku kolm superpaari
OLULIST
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID