Hurt väärt võidust: energia kandus riietusruumi ilma minu sõnadeta (0)

Foto: Brit Maria Tael

Eesti U17 koondise peatreener Norbert Hurt lausus pärast 2:1 võitu Prantsusmaa üle, et edu tõi meeskondlik mäng.

Oli see U17 koondise üks magusamaid võite? "Kindlasti! Hollandiga mängisime, aga teadsime, et see oli Hollandi teine koosseis," meenutas Hurt kuu aja eest võõrsil saadud 2:0 võitu. "Prantsusmaaga peetud esimene mäng näitas, et meil oli väga raske. Oli palju mõtteainet treeneritele ja mängijatele; oli palju koosolekuid: mida järgmisel korral teha? Nägime, et on vaja muutuda oluliselt tugevamaks. Tulime siia võitma," kiitis Hurt Soccernet.ee otseülekandes antud intervjuus.

"Esimeses kohtumises mängisime kaitses liiga laiali, passiivselt, ettevaatlikult. Pärast rääkisime, et ei saa sellega rahul olla ja teine mäng saab olema väga raske, kui nii jätkame. Värsked mängijad said kõik ülesannetest aru. Au ja kiitus mängijatele, see võit tuli meeskondlikult!" lisas Hurt.

0:0 lõppenud avapoolaja järel ei pidanud ta mängijatele pikka loengut pidama. "Esimesel poolajal oli nii palju tehtud, et energia kandus riietusruumi ilma minu sõnadeta. Käisime vaid mõned tähtsamad detailid läbi ja läksime hea energiaga väljakule. Oli näha, et mängijad võtsid ka veel korra mesekonna kokku ja asjad räägiti üle," sõnas Hurt.

Foto: Brit Maria Tael

Eesti mõlemad väravad sündisid standardolukordadest ning mõlemal juhul oli tsenderdajaks Karl Gustav Kokka. "Standardeid harjutasime, aga Kokka ütles enne mängu ise: tahan lüüa, tunnen, et saan hästi hakkama. Võttis enda peale ja tegi ära," tunnustas Hurt.

Ka vahetusmehed suutsid Eesti mängu hästi tugevdada. "Iga mängija elas juba pingil kaasa ja tahtis väljakule minna. Hea meel, et kõik suutsid hästi tegutseda ja midagi juurde tuua. Oli meile väga raske mäng, aga need on hea emotsiooniga mängijad, samas suudeti distsipliini hoida. Meeskond mängis isuga lõpuni ja selle pealt võideti," märkis Hurt.

Finaalturniirini on veel palju aega, kuid Hurt ei salga, et väärt võit andis poistele kuhjaga indu. "Kui vaatad vastaseid, siis esimeses mängus ei olnud me selgelt selleks klassiks veel valmis. Aga just sellised meeskonnad ootavad meid ka finaalturniiril. Loomulikult on palju tööd teha ja pikk maa minna, aga palju eneseusku saime siit juurde."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
VÄLISMAAL
KALJU JA KALEV 2:2
Luup peale | Noore Kalevi hiilgav plaan tõi Kaljus pahanduse majja
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool (0)
 
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID