Huth: El Clasico on s*tt (2)

Huth mängis viimati Leicesteris. Foto: premierleague.com

Endine Saksamaa koondislane, pikalt Inglismaal mänginud Robert Huth kritiseeris jõuliselt Hispaania vuti suurmängu El Clasicot.

Kui paljud jalgpallifännid ootavad pühapäevast kohtumist Barcelona ja Real Madridi vahel kannatamatult, siis Huth ei kavatse televiisorit isegi mitte sisse lülitada. 34-aastase sakslase sõnul on vigastuste teesklemine ületanud igasuguse piiri.

"Ma isegi ei vaata enam Barca ja Madridi mängu. See on s*tt - 20 meest ümbritsevad kohtunikku, mõned neist hoiavad näost kinni," rääkis ta Sunday Timesile. "Millest ma aru ei saa, on see, kuidas nad pärast inimestele otsa vaatavad. Mehena on see häbistav. Ma mõistan sukeldumist - see on võrdne särgist sikutamisega, reeglite väänamine. Aga valu teesklemine ei sobi kokku ühegi spordiga. Mul ei tule pähe ühtegi ala, kus see oleks aktsepteeritav."

Huth veetis pea kogu senise mängijakarjääri Inglismaa kõrgliigas, tulles 2005. ja 2006. aastal Chelseaga ning 2016. aastal Leicesteriga Inglismaa meistriks. Vigastuste tõttu jättis ta kogu eelmise hooaja vahele ja on suvest saati olnud vabaagendi staatuses.

REKLAAM

2 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (2)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Poola hiiu viivitamine viis Turi proovima Bulgaaria klubi juurde  (mis saab Paide testitavatest?)
EESTLASED VÕÕRSIL
FÄNNIDEST JA ARMASTUSEST EKSIILIS
Piirkonna rolli muutumisest jalgpalliklubi toetamisel
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID