Ibrahimovic tegi taas ajalugu ja Milan kordas klubi rekordit (0)

Zlatan Ibrahimovic ja Franck Ribery. Foto: Scanpix / Tiziana Fabi / AFP

Itaalia kõrgliigas teisel kohal asuv Milan sai kohustuslikud võidupunktid, kui alistas võõrsil viieväravalises lahingus Fiorentina 3:2. Mõlema meeskonna eest skoorisid vanameistrid.

Need vanameistrid on 39-aastane Zlatan Ibrahimovic ja 37-aastane Franck Ribery. Kusjuures Ibrahimovic on nüüd vanim mängija, kes löönud Serie A-s ühel hooajal vähemalt 15 väravat.

Ibrahimovic avas mängu skoori juba üheksandal minutil, aga poolajapausile mindi viigiseisul, sest Erick Pulgas säras 17. minutil. Teise poolaja algul lõi Ribery võõrustajad ette, aga Brahim Diazi ja Hakan Calhanoglu tabamused vastavalt 57. ja 73. minutil andsid võidupunktid Milanile.

Milan on tänavusel liigahooajal saavutanud võõrsil 12 võitu, mis on klubi rekordi kordamine, aga koguni 5 mängu võõral väljakul on mängimata. Milan kaotab ühe mängu vähem pidanud linnarivaalile Milano Interile kuue punktiga. Fiorentina on 14. positsioonil, edestades väljalangemistsooni seitsme punktiga.

Fiorentina - Milan 2:3 (1:1)
17. Erick Pulgas, 51. Franck Ribery - 9. Zlatan Ibrahimovic, 57. Brahim Diaz, 73. Hakan Calhanoglu