Igiliikur Quagliarella võimas vorm ja lisaminutite koll tõid Sampdoriale väärtusliku punkti (0)

Itaalia hilisõhtune matš tabeli viienda ja kümnenda ehk Lazio ja Sampdoria vahel kulmineerus võrdse viigiga.

Kahe klubi matšid on viimasel ajal olnud väga huvitavad, kuid samas ekstreemselt ühepoolsed - viimase 360 minuti jooksul on kohtumiste väravatevahe olnud 15:5 Lazio kasuks. Täna soovisid hooaja alguses Genoa tragöödiaga seotud olnud mängijad ennast heast küljest näidata ning sellega saadi ka algselt hakkama.

Pisut peale 21. minutit paiknes õigel positsioonil 36-aastaseks saav Fabio Quagliarella, kes armutult palli võrku lükkas. Kusjuures mees on nüüdseks juba viies järjestikuses matšis jala valgeks saanud.

Samal ajal teisel väljakupoolel oli väga aktiivne õhtu Emil Auderol ja ta eesoleval kaitseliinil, kuna kokku löödi neile lausa üle 25 pealelöögi. Blucerchiati  kaitseliin pidas väga vapralt vastu kuni 79. minutini, mil ei suudetud klaarida nurgalöögi järel tekkinud segadust. Mängu lõpp läks külalistel eriti käest ära, kui lisaminutitel teenis punase kaardi Bartosz Bereszynski ning pisut peale seda skooris penaltist Ciro Immobile.

Sellega polnud aga lõpuvile veel käinud ning üheksandal lisaminutil taastas viigiseisu Riccardo Saponara. Tänu viigipunktile tõusid põhja-itaallased vaid punkti kaugusele Euroopa liigast.