Igonen tegi nullimängu ja Podbeskidzie tõusis teisele kohale (0)

Matvei Igonen. Foto: Scanpix / Szymon Jaszczurowski / Podbeskidzie Facebook

Eesti koondise väravavaht Matvei Igonen tegi hooaja teise nullimängu, kui Bielsko-Biala Podbeskdizie alistas Poola esiliiga  kuuendas voorus võõrsil Glogowi Chrobry 1:0.

Igonen mängis algusest lõpuni. Podbeskidžie võiduvärav sündis 76. minutil, kui sahistas 34-aastane ründaja Kamil Bilinski. Igoneni koduklubi tõusis liigatabelis teisele kohale, kaotades liidrile Krakowi Wislale ühe punktiga. Neist võib mööduda Chorzowi Ruch, kes ei ole veel kuuenda vooru matši pidanud.

Frank Liivaku koduklubi Sligo Rovers kaotas Iirimaa kõrgliiga 27. voorus võõrsil St. Patricksile 0:1. Sligo algkoosseisu kuulnud eestlane vahetati välja 66. minutil, kui mängu ainus värav olid löödud. Sligo asub liigatabelis 39 punktiga viiendal, St. Patricks 39 punktiga neljandal kohal.