III liiga klubile kaotanud Rakvere Tarva peatreener: meie mängijad said hea õppetunni (0)

Rakvere Tarva peatreener Tarmo Rebane. Foto: Brit Maria Tael

Esiliiga B-s viimasel kohal olev Rakvere Tarvas pudenes karikavõistlustel konkurentsist, kaotades eile III liigas mängivale Saku Sportingule 2:3. Tarva peatreener Tarmo Rebane kirus oma hoolealuste realiseerimist ja meenutas kohtuniku kaheldavat otsust.

Tarva poolel skoorisid Siim Rannamäe 60. ja Mihhail Orlov 88. minutil, Sportingu võiduvärav sündis viiendal üleminutil penaltist. Lisaks lõpetas Tarvas mängu kümnekesi. Rebane vihjas, et Tarvas oleks pidanud varem kohtumise enda kasuks kallutama, kuid seda ei tehtud.

"Realiseerimine oli ikka väga, väga lahja," tunnistas Tarva peatreener Virumaa Teatajale. "Siim Rannamäe sai kaks kollast kaarti ja eemaldati [kümme minutit enne mänguaja lõppu]. Ühe kollase andis kohtunik simuleerimise eest, kui ta läks vastaste trahvikasti, libises ja kukkus, kuigi keegi ei nõudnud mingit penaltit. Meie mängijatele hea õppetund, et vastast ei tohi kunagi alahinnata."