Ime jäi sündimata: Sheffield United pani vägeva lõpuga Hollywoodi staaridele kuuluva klubi magama (1)

Wrexham kukkus karikavõistlustelt välja. Foto: Scanpix / Jon Super / AP Photo

Inglismaa karikasarja neljandas ringis lõppes Hollywoodi superstaaridele Ryan Reynoldsile ja Rob McElhennyle kuuluva Wrexhami muinasjutuline teekond, kui korduskohtumises alistuti Sheffield Unitedile võõrsil 1:3.

Kodumängus Walesis oli viiendas liigas mängiv Wrexham ülimalt lähedal võidule, ent kohtumise viiendal üleminutil Sheffield viigistas 3:3, mistõttu peeti paari võitja selgitamiseks korduskohtumine. Avapoolajal paistis, et koduväljakueelis Sheffieldil puudus, sest Wrexhami kaitseblokki ei suudetud kuidagi murda.

Teisel poolajal aga pääses kodumeeskonna pidev surumine maksvusele, kui väga hea söödumängu abil jõudis Anel Ahmedhodzic Wrexhami karistusalasse ning virutas nahkkera väravavõrku.

Sheffieldi eduseis ei kestnud kaua, sest juba üheksa minutit hiljem tehti enda karistusalas viga Paul Mullinile, mistap määrati Wrexhami kasuks penalti. Mullin võttis vastutuse enda peale ning tulistas palli 11 meetri pealt lati alla. Kuna penalti löödi sisse Wrexhami fännide poole, järgnes suur tähistamine, mille käigus lasti palliplatsile paar tossupommi.

Pärast viigiväravat sai energiat juurde Wrexham, kes üha jõulisemalt hakkas kodumeeskonna väravat ohustama. 70. minutil sai Wrexham uue penalti, mida läks jälle Mullin lööma, kuid sel korral Sheffieldi esikinnas Adam Davies tõrjus.

Mängu üleminutitel otsustati selle paari saatus, kui Billy Sharp ja Sander Berge ei jätnud midagi juhuse hooleks vaid viisid esialgu neljandal üleminutil Sheffieldi 2:1 ja kaks minutit hiljem 3:1 ette. Esiliigas toimetav Sheffield kohtub järgmises ringis Tottenham Hotspuriga.

Burnley - Ipswich Town 2:1 (1:1)