Imeline Ödegaard hoiab Sociedadi suures mängus (0)

Hispaania kõrgliigas on jätkuvalt tõotatud maa ehk esineliku piiril Baskimaa suurklubi Real Sociedad.

Sociedad alistas täna teise Baskimaa klubi Eibari 4:1. Norralasest talent ja loodud võimaluste arvestuses sel hooajal liigas kolmandat kohta hoidev Martin Ödegaard sai enda nimele nii värava kui ka väravasöödu. Tabelis on Sociedad neljas, kuigi Atletico Madrid võib neist pühapäeval Barcelonat võõrustades mööduda.

Hooaega kehvalt alustanud Real Betis on saanud novembris jalad alla ja viimasest viiest mängust on nad kaotanud vaid ühe. 15. voorus alistati võõrsil uustulnuk Mallorca 2:1, võidule seati vundament esimese 33 minutiga.

Õhtu viimases mängus läksid vastamisi meeskonnad, kes tihtipeale jagavad suure kolmiku tagused kohad ehk Valencia ja Villarreal. Tänavu on mõlemad meeskonnad alla enda ootuste esinenud ja virelevad tabeli keskosas. Seekord oli Valencia parem 2:1 ning Villarrealil on põhjust taga nutta Gerard Moreno eksitud penaltit.

Real Sociedad - Eibar 4:1 (1:1)
25. Robin Le Normand, 47. Mikel Oyarzabal, 57. Willian Jose, 80. Martin Ödegaard - 35. Pape Diop

Mallorca - Real Betis 1:2 (0:2)