Inglismaa näitas kolmandal korral horvaatidele koha kätte (0)

UEFA Rahvuste liiga A-tasandi neljandas grupis selgitati välja esikoht ning selle sai omale Inglismaa, kui Wembley staadionil alistati hiliste väravate toel Horvaatia.

Hispaania oli igal juhul teise koha kindlustanud. Kui Inglismaa ja Horvaatia oleks viiki mänginud, siis tõusnuks Hispaania esimeseks.  Emma-kumma võit tähendas, et vastane langeb B-tasandisse ja sellise saatusega tuli just horvaatidel nüüd leppida.

Viimastest omavahelistest mängudest olid pikema kõrre tõmmanud pigem horvaadid. Kui enne tänavust MM-i oli Inglismaa võitnud kaks viimast kohtumist vastavalt 4:1 ja 5:1, siis suurturniiri poolfinaalis sai Horvaatia ise magusa 2:1 lisaajavõidu. Esimene omavaheline Rahvuste liiga mäng 12. oktoobril lõppes 0:0 tulemusega.

Kohtumine algas MM-i finalisti jaoks siiski hästi. Kuigi avapoolajal väravaid ei löödud, sai 57. minutil jala valgeks Hoffenheimi ründaja Andrej Kramaric. Kodumeeskond pidi tükk aega väravat ootama ja alles 78. minutil viigistas seisu Manchester Unitedi ääreründaja Jesse Lingard.

Möödus vaid seitse minutit ja seejärel oli täpne Tottenham Hotspuri ründestaar Harry Kane, kes karistuslöögist tulnud palli viimasel hetkel suutis võrku lükata ning vormistas nii lõppskooriks 2:1.

Esikoht kuulus seega inglastele seitsme punktiga. Hispaania järgnes kuue ja Horvaatia nelja silmaga.