Insigne kerkis Napoli kõigi aegade väravalööjate edetabelis kuuendaks (0)

Lorenzo Insigne. Foto: Scanpix / Antonio Balasco / imago images

Itaalia kõrgliigas kuuendal kohal olev Napoli sai kodus kohustusliku võidu, kui alistas Bologna 3:1 ja kaotab nüüd neljandal ehk viimasel Meistrite liiga kohal olevale Romale kolme punktiga. Bologna jätkab 12. kohal ja edestab väljalangemistsooni kaheksa punktiga.

Napoli haaras juhtohjad 8. minutil, kui Poola keskväljamaestro Piotr Zielinski osava kannasöödu realiseeris tabamuseks Lorenzo Insigne. Teisel poolajal vahetusest sekkunud Napoli rekordost Victor Osimhen suurendas 65. minutil eduseisu kaheväravaliseks. Taas väravasööt Zielinskile.

Roberto Soriano kasutas 73. minutil Napoli väravavahi David Ospina ja poolkaitsja Diego Demme eksimuse ära, kui vähendas Bologna kaotusseisu, aga kolm minutit hiljem säras Insigne, kes röövis Lorenzo Di Silvestrilt palli ja lahendas seejärel üks-üks olukorra kindlalt. Kolm punkti Napolile.

Insigne kerkis Napoli kõigi aegade väravalööjate edetabelis koos Antonio Vojakiga jagama kuuendat kohta. Nad on Napoli särgis löönud 103 väravat. Eespool on Dries Mertens (131), Marek Hamšik (121), Diego Maradona (115), Attila Sallustro (108) ja Edinson Cavani (104).

Napoli - Bologna 3:1 (1:0)