Inter muutus tiitlivõidu järel veelgi hirmsamaks (0)

Alexis Sanchez. Foto: Scanpix / Gribaudi / imago images

Nädala eest Itaalia meistriks kroonitud Milano Inter pole jäänud loorberitele puhkama, vaid vajutab põhjagaasiga edasi. Seekord langes 5:1 seisuga Sampdoria.

Kuigi Romelu Lukaku sai puhkust, siis tassisid Interit ikkagi endised Manchester Unitedi mängijad. Ashley Young andis juba neljandal minutil Roberto Gagliardinile resultatiivse söödu, teised avapoolaja tabamused kirjutati Alexis Sancheze nime taha. Hooajal 2018/19 Interis pallinud Keita Balde lõi küll 35. minutil ühe tagasi, aga muud Spezia mehed korda saata ei suutnud.

Andrea Pinamonti ja Lautaro Martinez lõid teisel poolajal veel kaks väravat ja Inter teenis lõpuks kindla 5:1 võidu. Interil on koos juba 85 punkti ning hooaja lõpuks on neil maksimaalselt võimalik koguda 94 punkti. Päris rekordit see siiski ei tähista, sest hooajal 2013/14 suutis Juventus praeguse Interi treeneri Antonio Conte juhendamisel koguda 102 punkti.

Lisaks teenis täna kindla 4:1 võidu Napoli, kes proovib pääseda esinelikusse ja tulevaks hooajaks Meistrite liigasse. Võitlus Interi selja taga on ülimalt tihe, sest neli meeskonda mahuvad kahe punkti sisse.

Spezia - Napoli 1:4 (0:3)
64. Roberto Piccoli - 15. Piotr Zielinski, 23., 44. Victor Osimhen, 79. Hirving Lozano

Udinese - Bologna 1:1 (1:0)