Inter tõusis Handanovici eksimusest hoolimata teiseks (0)

Milano Inter teenis tänu suurepärasele teise poolaja algusele koduväljakul 3:1 võidu Torino üle ning tõusis Serie A-s teisele kohale.

Avapoolaja ainsa värava lõi vastu mängukäiku Torino, kui Interi kapten Samir Handanovic pillas nurgalöögi käest ja külaliste kapten Andrea Belotti lükkas palli tühja võrku.

51. minutil juhtisid aga juba võõrustajad, kuna skoorisid peaga kahe lahtimängitud standardolukorra järel. Kombinatsioonide lõpetajateks olid Ashley Young ja Diego Godin, neist viimane lõi värava latipõrkega.

61. minutil vormistas avaväravale söödu andnud Lautaro Martinez lõppseisu, kui ta lõi Alexis Sancheze eeltöö järel palli rikošeti abil Salvatore Sirigust üle. Torino parimaks võimaluseks mängu tagasi tulla oli Belotti peapall, mis tabas latti.

Interi võit tähendab, et 32 vooru järel mahuvad tabeli teine, kolmas (Lazio) ja neljas (Atalanta) meeskond ühe punkti sisse.

Inter - Torino  3:1 (0:1)