Itaalias oli väga punane pärastlõuna, Milani ja Benevento fännid pidid taas pettuma (0)

i

Itaalia kõrgliiga tänastes esimestes mängudes löödi vaid kahes rohkem kui üks värav. Koguni neljas mängus nähti see-eest punast kaarti.

Päeva esimene mäng oli ühtlasi üks oodatumaid ja mängukäik ootustele ka vastas. Alati tulises derbimängus läks Hellas Verona Chievo Verona vastu varakult juhtima, kuid alates 40. minutist mängiti vähemuses ja 2:3 kaotusest siiski pääsu ei olnud. Tabelis tõusis Chievo igati korralikule seitsmendale kohale, tänavu vaid ühe mängu võitnud Hellas hetleb tabeli teises kümnes.

Tabeli teise kümnesse langes ka suvise üleminekuakna põhjal kõrgeimate kohtade kontekstis mustaks hobuseks peetud Milan. 0:0 viik Genoaga muutis veelgi tulisemaks peatreener Vincenzo Montella. Milani üpris kohutavat hooaega peegeldab hästi suve ühe kuumima ostu Leonardo Bonucci käekäik. Eelnevates mängudes mitme ämbriga silma paistnud keskkaitsja sai täna juba 25. minutil punase kaardi.

Serie A uustulnukast Beneventost sai aga esimene meeskond kõrgliiga ajaloos, kes kaotanud kõik hooaja üheksa esimest mängu. Täna jäädi 0:3 alla Fiorentinale.

Aleksandr Kolarovi hooaja teine värav otse karistuslöögist tõi Romale raske võidu Torinost. Napid võidud noppisid ka Atalanta ja Sassuolo.

Chievo Verona - Hellas Verona 3:2 (2:1)
23., 30. pen. Roberto Inglese, 73. Sergio Pellissier - 6. Daniele Verde, 55. pen. Giampaolo Pazzini

Eemaldamine: 40. Bruno Zuculini (Hellas)

Milan - Genoa 0:0 (0:0)

Eemaldamine: 25. Leonardo Bonucci (Milan)

Atalanta - Bologna 1:0 (0:0)