Jamie Vardy on taas peotujus (0)

Leicester City müütiline kangelane Jamie Vardy lõi meeskonna 1:0 võiduga Sheffield Unitedi üle Inglismaa karikasarja veerandfinaalidesse.

Vardy värav teise poolaja keskel tuli loomulikult Riyad Mahrezi söödust ja on inglasele esimene kord pärast 2015. aasta sügist, kui ta viies järjestikuses mängus skoori on teha suutnud. Too hooaeg lõppes Leicesterile mäletatavasti muinasjutulise tiitlivõiduga.

Teises tänases paaris ei saanud Antonio Conte veel ametist vabaks, tema Chelsea rullis Hull Cityst muretult üle. Oma esimese värava Chelsea sinises lõi Olivier Giroud, kelle hingele kirjutati ka kaks resultatiivset söötu; debüüdi Londoni klubi särgis tegi äärekaitsja Emerson Palmieri, kes talvise üleminekuakna viimastel päevadel osteti. Temagi sai kirja ühe söödu.

Inglismaa karikasarja ülejäänud veerandfinalistid selgitatakse välja nädalavahetuse jooksul.

Leicester City - Sheffield United 1:0 (0:0)