Järjekordne kohutav poolaja algus sai Lazio jaoks derbis saatuslikuks (0)

Kuus liigamängu järjest võitnud Lazio kaotas Serie A 12. vooru avamängus oma igipõlisele rivaalile Romale 1:2.

Sarnaselt mitmetele eelnevatele Lazio mängudele, sai ka täna nende jaoks saatuslikuks teise poolaja algus. Diego Perotti avas penaltist skoori, 53. minutil lisas Perotti söödu järel Radja Nainggollan ka teise.

Laziole tänavusel hooajal löödud 14 väravast on koguni üheksa tulnud teise poolaja esimese 15 minuti jooksul. See on kogu liiga halvim näitaja.

Punktilootuse tõi Laziole tagasi Ciro Immobile hooaja 15. värav, kes realiseeris 72. minutil mängu teise 11-meetri karistuslöögi.

Võidu jättis koju siiski Roma, kes tõusis kahepunktilise eduga Laziost tabelis ka mööda.

Roma - Lazio 2:1 (0:0)