Järve alistanud PJK astus Levadiale sammu lähemale (Vändra langeb Esiliiga B-sse) (0)

Pärnu Jalgpalliklubi teenis Esiliigas kohustuslikud võidupunktid, kui võõrsil alistati punane latern Kohtla-Järve JK Järve 6:0.

PJK haaras juhtohjad 17. minutil, kui sahistas Risto Pärnat, kuid rohkem avapoolajal väravaid ei löödud. Järve lagunes teise poolaja keskpaigas, kui PJK eduseisu suurendas Mirko Mardiste. Seejärel skooris Bohdan Kušnarenko, kaks korda sahistas Risto Kauniste ja mõned minutid enne lõpuvilet lõi PJK kuuenda värava Kein Makovei.

Pärnu Jalgpalliklubi on 29 mänguga kogunud 37 punkti ning asub kaheksandal kohal. Seitsmendal tabelireal olev Tallinna FCI Levadia U21 on teeninud 38 punkti, kuid pidanud PJK-ga võrreldes ühe mängu vähem. Järve on kolme punktiga viimasel positsioonil.

Üheksandal kohal olev Vändra JK Vaprus kaotab PJK-le kaheksa punktiga ning järelejäänud kahe mänguga pole võimalik kaheksandat kohta püüda. Vaprus langeb koos Järvega Esiliiga B-sse, kaheksas koht mängib üleminekumänge.