Järve leegionärid jätsid Welco kurvastama (1)

Yuri Sousa sai juba teisel minutil tähistada. Foto: Seleri Tidor

Kohtla-Järve JK Järve võõrleegionärid jätsid Tartu Welco taas kurvastama, kui Esiliiga 11. voorus jäeti kodumeeskond viiendat mängu järjest võiduta.

Welco käsi on tänavu käinud täbaralt, kuigi talvel pandi oma suurima rivaali Tartu Santosega leivad ühte kappi, et justnimelt esindusmeeskonna kvaliteeti tõsta. Tänavu on saadud ainult üks võit ja kaks viiki ning laupäeval kirjutati tabelisse hooaja kaheksas kaotus.

Järve läks Tamme staadionil juba teisel minutil juhtima, kui Yuri Sousa Lima Lellis skoori avas. 31. minutil duubeldas Duvan Mosquera seisu. Brasiillase ja kolumblase väravatest Järvele 2:0 võiduks piisas.

Kohtla-Järve on tabelis 21 punktiga neljandal kohal. Welco on 5 punktiga viimane.