Jürgens lõi 11 väravat, aga U17 Eliitliiga turniiri võitis Legion (0)

Aastalõputurniiri U17 Eliitliiga turniiril võidutsesid Tallinna JK Legioni noormehed, kes alistasid finaalis FC Nõmme Unitedi.

Finaalkohtumine kujunes äärmiselt põnevaks ja tasavägiseks. Legion asus kiirelt mängu juhtima, kui juba üheksandal sekundil kasutas Artjom Komlov ära Nõmme Unitedi väravavahi eksimuse ning tema jalast leidis pall tee võrku. Nõmme viigistas seisu üsna kiirelt, kui värava ees oli täpne Lars-Indrek Aigro. Seejärel viisid Nikita Vassiljev ja Erko Jonne Tõugjas omakorda Unitedi 3:1 juhtima. Legion vastas sellele samuti kahe järjestikuse väravaga, kui resultatiivsed olid Ivan Timofejev ja Andrei Smirnov. Oliver Jürgens viis neli minutit enne kohtumise lõppu Nõmme Unitedi küll 4:3 ette, kuid viimane sõna jäi Legionile, kui avavärava autor Komlov sai kirja veel kaks tabamust, vormistades enda kübaratriki ja lõppseisuks 5:4, võttis EJL-i koduleht mängu kokku.

Kolmanda kohaga lõpetas turniiri JK Tallinna Kalev, kui otsustavas kohtumises alistati 3:0 Nõmme Kalju FC eakaaslased. Väravad said kirja Sandor Dino Franch, Mikk Johannes Siitam ja Tristan Toomas Teeväli.

Turniiri suurim väravakütt oli Oliver Jürgens (FC Nõmme United), kelle arvele jäi 11 väravat.

Parim mängija: Artjom Komlov (Legion)
Parim väravavaht: Dennis Jeremejev (Legion)
Parim väravakütt: Oliver Jürgens (Nõmme United)