Kaheväravalisse kaotusseisu jäänud Vändra ja Nõmme United sepistasid võidud (1)

Esiliiga seitsmendas mänguvoorus said kolm punkti tabelisse juurde Vändra Vaprus, Tammeka U21 ning Nõmme United.

Vändras toimunud lahingus jäi kodumeeskond esimese veerandtunniga 0:2 kaotusseisu, kuid 35. minutil suudeti üks tagasi lüüa ning vaheajale mindi minimaalses kaotusseisus. Teise poolaja alguses suutis Vändra Vaprus viigistada ning 76. minutil tõi penaltist võidu Martin Pärn.

Tammeka U21 sai koduväljakul suureskoorlise võidu, kui 6:1 sõideti üle Pärnu Jalgpalliklubist. Kaks väravat said kirja Mart Paul Preiman ja Martin Jõgi, ühe värava lisasid Erki Mõttus ja Rait Läll. 79. minutil suutis Pärnu kuueväravalist kaotusseisu vähendada, kui Tanel Tammik lõi omavärava.

Sarnaselt Vändra Vaprusele jäi ka Nõmme United kaheväravalisse kaotusseisu, kuid tuli sellest siiski võitjana välja. Lilleküla harjutusväljakul läks Flora U21 Igor Ustritski kahest väravast juhtima. 27. minutil lõi Kevin Mätas ühe tagasi, kuid vaheajale mindi kodumeeskonna eduseisus. 59. minutil viigistas kohtumise Karl Gustav Kokka ning kohtumise teisel üleminutil vedas Mätas Nõmme Unitedi võiduni.