Kaks penaltit teeninud Eibar ei suutnud Real Sociedadi esinelikust eemal hoida (0)

Eibar teenis kaks penaltit, aga kaotas kodus 1:2 Real Sociedadile, kes tõusis Hispaania kõrgliigas neljandale kohale.

Sociedad on viimasel ajal heas hoos - Baskimaa klubi tagas eelmisel nädalal koha karikafinaalis ja võttis täna liigas neljanda võidu viimase viie mängu jooksul.

Skoori avas Mikel Oyarzabal, kes lükkas penalti värava alanurka. Eibari penalti, mida läks lööma Fabian Orellana, suutis aga Alex Remiro altnurgast ära tõrjuda.

Sociedad läks seega vaheajale 1:0 eduseisus ja lisas 75. minutil teise värava, kui Willian Jose lõpetas rünnaku, mille käigus keskjoone juurest söötudega karistusalasse liiguti.

Eibar sai veidi lohutust viimasel minutil, kui kohtunik määras matši kolmanda penalti (kõik need tulid käega mängu eest) ning Charles ei eksinud.

Eibar - Real Sociedad  1:2 (0:1)