Kaks punast saanud Real Sociedad teenis raske võidu (0)

Vaatamata kahele punasele kaardile teenis Real Sociedad napi 1:0 võidu liiga uustulnuka Huesca üle.

Real Sociedad läks mängu favoriidina, aga leidis end juba varakult raskustes. Huesca teenis esimese poole jooksul paremaid võimalusi ja Alex Gallar sai 25. minutil kasti äärest löögile, aga palli ette jäi Sociedadi mängija.

Teine pool algas Sociedadi jaoks paremini ja 52. minutil sai hea võimaluse Juanmi, kelle löök siiski väravavahi poolt ära tõrjuti. Kuid 64. minutil sai Sociedad esimese värava kätte, kui Mikel Merino lõi palli kasti äärest värava vasakusse nurka.

Sociedad üritas mängu kontrollida, aga 71. minutil andis kohtunik Juanmile kollase kaardi, mille üle ründaja vaidlema hakkas. Kohtunik andis Juanmile vaidlemise eest teise kollase ja Sociedad jäi väljakul kümnekesi.

Kümme minutit hiljem läks Sociedadi olukord veel hullemaks, kui Theo Hernandez sai otsese punase kaardi vea eest. Üheksa mehega Sociedad pidas siiski vastu ja võttis väärtusliku võidu kodust eemal.