Kalev pääses Tipneri karikas veerandfinaali (0)

Evald Tipneri karikasarjas jõudis esimesena veerandfinaali JK Tallinna Kalev, kes sai 4:0 jagu kolmanda liiga meeskonnast Tallinna FC Hell Hunt.

Mullu sama vastase karikasarjas alles 89. minuti väravast 1:0 alistanud Kalev asus kohtumist juhtima 17. minutil, kui täpne oli Markus Vaherna. Skoori duubeldas avapoolaja esimesel lisaminutil Murad Velijev ning seisuga 2:0 mindi ka poolajapausile.

Kolmanda väravani jõudis Kalev 70. minutil, kui jala sai valgeks Hannes Anier. Lõppskoori vormistanud värav 82. minutil kanti meeskonna kapteni Marek Kaljumäe arvele.